dzialalnosc
dzialalnosc    


 


PROGRAMY LOJALNOŚCIOWEKarta Stałego Klienta (KSK) - Regulamin

Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z Karty Stałego Klienta
wystawionej przez Restaurację Pod Norenami
(Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe z siedzibą
w Krakowie przy ulicy Krupniczej 31/2, 31-123 Kraków, NIP 6761992975)

1. Wystawcą i właścicielem Karty Stałego Klienta jest Restauracja Pod Norenami (Nowina Konopka Platformowe Systemy Parkingowe z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krupniczej 31/2, 31-123 Kraków, NIP 6761992975).
2. KSK nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową i może być używana zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu.
3. Warunkiem otrzymania KSK jest podanie niezbędnych danych kontaktowych.
4. Użytkownik KSK ma możliwość wglądu i aktualizacji danych osobowych dotyczących jego osoby, a także prawo do usunięcia danych
i jest to równoznaczne z rezygnacją z KSK.
5. KSK jest imienna i opatrzona indywidualnym numerem.
6. KSK upoważnia do 10% zniżki przy zamówieniu na miejscu w Restauracji Pod Norenami
lub przy zamówieniu na wynos z odbiorem własnym.
7. Promocje nie łączą się (zniżki z KSK nie udziela się do zestawów lunchowych, zestawów weekendowych oraz dań polecanych przez Szefa Kuchni, a także nie łączy się ich z innymi zniżkami obowiązującymi w Restauracji Pod Norenami).
8. Aby skorzystać z przywilejów wynikających z użytkowania KSK, Użytkownik zobowiązany jest wręczyć KSK obsłudze restauracji przed złożeniem zamówienia.
9. Jedna osoba może posiadać tylko jedną imienną KSK.
10. W czasie posługiwania się KSK Użytkownik KSK może zostać poproszony o okazanie dokumentu tożsamości w celu weryfikacji zgodności imienia i nazwiska.
11. Za udzielenie zniżki niezgodnej z niniejszym regulaminem odpowiedzialność ponosi obsługa Restauracji Pod Norenami.
12. W przypadku utraty bądź zniszczenia KSK jej użytkownik jest zobowiązany do zgłoszenia się w Restauracji Pod Norenami celem wystawienia duplikatu.
13. Podpisanie Formularza Karty Stałego Klienta jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu Karty Stałego Klienta.
14. Treść Regulaminu jest udostępniona w Restauracji Pod Norenami oraz na stronie www.podnorenami.pl w zakładce "DZIAŁALNOŚĆ".
15. Restauracja Pod Norenami zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia KSK jej Użytkownikowi.
16. Program lojalnościowy Karty Stałego Klienta obowiązuje od dnia 01.06.2014r. i od tego dnia można korzystać z przywilejów posiadania KSK.
17. Regulamin obowiązuje od dnia 0106.2014r.


SZKOLENIA DLA PROFESJONALISTÓW

- kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
vvvvvvvvvvvvmmmmmmmmmmvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

WARSZTATY

- kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bvvbvoooobvooifffffffffffooooffffffffffffffffffffffiiii